mzdy raketovou rychlostou

Začnite platiť mzdy raketovou rýchlosťou

Ako sa uhrádzali mzdy doteraz?

Jednou zo služieb, ktorú TaxWise svojim klientom ponúka je aj mzdové účtovníctvo.

Každý mesiac dostane klient od našej mzdárky e-mailom tabuľku s údajmi o mzdách, odvodoch a daniach, komu, čo, kde a koľko má zaplatiť. Následne si políčko po políčku musí klient nakopírovať do internetbankingu, samozrejme každú platbu zvlášť.

Je to prácne, zdĺhavé a nesie to v sebe veľký potenciál preklepov a zbytočných omylov.

Preto sme sa začali zamýšľať ako by sa tento proces dal zautomatizovať, zefektívniť, ako by sa dalo zamedziť zbytočnému kopírovaniu dát.

A tak sme v Accai vytvorili agendu Mzdy – Príkazy na úhradu.

Čo toto nové vylepšenie znamená pre vás?

  • Každomesačné absolútne zjednodušenie úhrad miezd, odvodov a daní bez prácneho prepisovania a kopírovania údajov a bez nutnosti použitia inej aplikácie
  • Zamedzenie chýb, omylov a preklepov pri úhradách.
  • Podiel mzdových nákladov sa v Accai priamo ukáže v koláčových grafoch nákladov 

Už viac ako 220 našich účtovných klientov používa online fakturačný a účtovný nástroj Accai a zjednodušuje si tým svoj podnikateľský život. Pridajte sa k ním aj vy.

Ako bude vyzerať raketová rýchlosť platenia miezd?

Odteraz každý klient TaxWise dostane ku každomesačnej mzdovej tabuľke aj pripojený link priamo do Accai – Príkazy na úhradu. Kde je už všetko pripravené na úhradu v xml. formáte.

Kliknutím na link sa klient dostane do Accai.

Ak má účet v Tatra banke zaplatí všetko na jeden klik myškou priamo z aplikácie Accai, nepotrebuje nič prepisovať, kopírovať, nepotrebuje použiť žiadnu ďalšiu aplikáciu. Naraz uhradí všetky platby, mzdy, odvody aj dane.

awmzdy (002)

Ak klient nemá účet v Tatrabanke, má možnosť uhradiť naraz všetky platby načítaním QR kódu.

Poznáte výhody používania QR kódov?

mzdy qr kodom
Ing. Viktória Šibová
Autor článku
Vždy ma fascinovali reklamné slogany a pútavé texty na billboardoch, v TV spotoch, časopisoch. Vtedy som ešte nevedela, že sa to nazýva content marketing. Dvere do sveta digitálneho marketingu mi otvorila Digitálna univerzita. Mojou srdcovkou sa stal copywriting – ukladanie slov do viet. Vytváram digitálny obsah pre weby, newslettre a sociálne siete.
EARLY BIRD

-10% zľava
na účtovníctvo
za doručenie dokladov do 7. dňa

podklad zľava 10% na účtovníctvo