Bezplatné účtovníctvo počas krízy

Účtovníctvo zdarma počas trvania pandémie

Klesli Vám objednávky, tržby, alebo ste dokonca museli povinne zatvoriť prevádzku? Neviete aká budúcnosť čaká Vaše podnikanie? Jediné čo viete je, že musíte naďalej platiť mzdy, nájomné, réžiu a iné náklady.

Nikto dnes nevie povedať, ako dlho bude pandémia trvať a ako ľudsky a ekonomicky zasiahne každého z nás. Každý podnikateľ sa preto už dnes snaží hľadať cestu, ako čo najviac ušetriť na prevádzkových nákladoch.

Bezplatné vedenie účtovníctva

Aj my si uvedomujeme, že vzájomná pomoc a vychádzanie si v ústrety sú v týchto časoch mimoriadne dôležité. Keďže sa nám končiacou hlavnou účtovnou sezónou uvoľní časť našich kapacít, rozhodli sme sa prispieť k zlepšeniu aktuálnej situácie. Ponúkame klientom vedenie účtovníctva počas trvania pandémie koronavírusu zadarmo. Ak teda  hľadáte spôsob, ako si znížiť náklady pri klesajúcich tržbách, vieme Vám pomôcť ušetriť časť réžie, kým sa situácia nezlepší.

Kto sme

Naša spoločnosť sa zaoberá vedením účtovníctva, poskytovaním daňového poradenstva, spracovaním miezd a poskytovaním ďalších súvisiacich služieb. Na trhu pôsobíme od roku 2007, najprv ako spoločnosť Bright Ideas, s.r.o., po odčlenení účtovných služieb v roku 2016 poskytujeme tieto služby prostredníctvom spoločnosti TaxWise s.r.o..

Náš tím je tvorený 15 skúsenými odborníkmi, kvalitu poskytovaných služieb zvyšujú aj 2 daňoví poradcovia.

Aké služby poskytujeme

V súčasnosti poskytujeme naše služby v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku pre 330 podnikateľov. Našimi klientmi sú spoločnosti pôsobiace v­ IT oblasti, e-shopy, stavebné spoločnosti, prepravné spoločnosti, taxi služby, sprostredkovateľské spoločnosti, lekárne, gastro zariadenia prípadne spoločnosti v­ oblasti nákupu a predaja cenných papierov.

Ak je táto naša ponuka pre Vás zaujímavá a výmena účtovníka Vám pomôže k prekonaniu krízového obdobia, budeme len radi. Kapacity nemáme neobmedzené, preto ponúkať bezplatné vedenie účtovníctva vieme len do naplnenia našich kapacít. Bezplatné vedenie účtovníctva pre nových klientov ponúkame na obdobie 3 mesiacov, podľa vývoja situácie prípadne aj dlhšie.

Prebratiu účtovníctva nebráni ani dnešná pandémia a obmedzenie osobného kontaktu medzi ľuďmi. Odovzdávanie dokladov vie plnohodnotne prebiehať elektronicky, riešenie účtovných a daňových otázok telefonickou alebo písomnou formou.

Mgr. Ing. Ľuboš Čandik
Autor článku
Vyštudoval podnikový manažment na Ekonomickej univerzite a Právnickú fakultu v Bratislave. Od roku 2005 pracoval pre viaceré významné daňovo-poradenské spoločnosti medzinárodného zamerania. Zameriava sa na oblasť dane z príjmov, DPH, medzinárodné zdaňovanie, daňové optimalizácie, sociálne a zdravotné predpisy, pracovné a obchodné právo. Daňovým poradcom je od januára 2013. Hovorí plynule nemecky a anglicky.
EARLY BIRD

-10% zľava
na účtovníctvo
za doručenie dokladov do 7. dňa

podklad zľava 10% na účtovníctvo